Tipy pro skvělou zahradní party

Sezóna v plném proudu vybízí k fantastickým zahradním akcím, na které můžete pozvat přátele nebo rodinu. Jedno je jisté, jelikož se jedná o akci s více hosty, přípravu rozhodně nepodceňujte. Připravili jsme pro vás ve spolupráci s e-shopem TENTino.cz rychlý návod, jak připravit skvělou zahradní party, která bude opravdu úspěšná.

Příprava je polovina úspěchu a o akcích pro více lidí to platí dvojnásob. Buďte tedy připraveni již několik dní dopředu, aby se vám nestalo, že hodinu před začátkem zjistíte, že nemáte dostatek židlí nebo se zvrtlo počasí a vy na to nedokážete reagovat. Řiďte se podle následujících pokynů a vyhnete se hladce všem nepříjemnost

Občerstvení a grilování

Jakmile budete vědět, kolik a jací hosté k vám přijdou, připravte si seznam jídla, které budete podávat. Nejvíce práce si ušetříte, pokud zvolítešvédský stůl. Hosté mohou uzobávat po celou dobu a nikdo nebude trpět hlady. Jako hlavní jídlo pak zvolte například burgery na grilu, maso nebo grilovanou zeleninu. Výborné jsou také různé druhy sýrů, které můžete zabalit do alobalu a provonět kořením dle svého výběru. Na stole by mělo být jídlo jak pro masožravce, tak i pro vegetariány, dospělé i malé děti. Chybu tedy rozhodně neuděláte ani tím, když pokrájíte ovoce nebo dáte na stůl nějaké sladké zákusky.

Party stan

Počasí bývá vrtkavé. Může být obrovské horko a v mžiku vás překvapí pořádná letní bouřka. Právě pro tyto případy mějte připravenou pojistku. Připravte si vhodný zahradní party stan nebo v případě potřeby můžete hosty přemístit pod zastřešenou terasu. Zahradní party stan je ale vhodnější, protože kromě deště ochrání také od vysilujícího a úmorného slunce. Dbejte také na bezpečnou konstrukci a instalaci party stanu.

Sezení a odpočinek

Podle počtu lidí, kteří vám přislíbí účast, zkontrolujte, kolik zahradního nábytku máte k dispozici. Lidé sice v průběhu party na zahradě mohou různě korzovat, ale nespoléhejte na to. Židli byste měli mít pro každého návštěvníka, a to včetně dětí, aby je rodiče nemuseli mít celou dobu na klíně. V případě, že dostatek židlí nemáte, můžete připravit alespoň piknikové deky, na které si mohou vaši hosté  lehnout a trochu si odpočinout.

Na stoly přidejte jednoduché dekorace. Kolikrát stačí obyčejná zavařovací sklenice, do které natrháte trochu lučního kvítí a uvidíte, jaký to sklidí úspěch. Na večerní atmosféru připravte svíčky a lampiony.

Společnost TENTino s.r.o. působí na našem trhu déle jak 20let. Díky svým dlouholetým zkušenostem v oblasti pronájmu stanů vám může nabídnout party stany se sedlovou střechou různých rozměrů, VIP stany, pagody, svatební stany nebo nůžkové stany. Samozřejmostí je i luxusní lakovaná dřevěná podlaha, osvětlení, látkové dekorace a vybavení party stanu nábytkem. TENTino s.r.o. vám zajistí profesionální servis, montáž, demontáž a dopravu ve špičkové kvalitě s pozitivními referencemi.