Kde sehnat instalatéra o Vánocích?

Vánoce jsou časem pohody a klidu. Měli bychom se věnovat rodině a přátelům a užívat si společné chvíle. Někdy se však může stát, že se doma něco pokazí a bez instalatérských služeb se prostě neobejdete. 

Prevence je základ. Zde je několik doporučení, jak předejít poruchám vodoinstalace:

  • Zkontrolujte vodovodní potrubí a spoje. Pokud zjistíte nějaké praskliny nebo úniky, je třeba je co nejdříve opravit.
  • Pravidelně odvápňuje vodovodní kohoutky a baterie. Usazeniny vodního kamene mohou způsobit ucpání a únik vody.
  • Nainstalujte si filtry na vodu. Pomohou odstranit nečistoty a sedimenty, které postupně poškozují vodovodní potrubí.
  • Vyčistěte sifon. Mohou se v něm shromažďovat nečistoty, které pak zapáchají.
  • Nechte si pravidelně kontrolovat vodoinstalaci odborníkem. Instalatér pomůže včas odhalit problémy dříve, než způsobí závažnější poruchu.

Co dělat, když nemůžete najít instalatéra o svátcích?

Spousta firem uvádí, že pracují nonstop a poskytují pohotovostní služby. Když však voláte o svátcích nebo třeba v pátek večer, většinou to ani nezvedají. Znáte to?

Je dobré přečíst pár recenzí, jestli zákazníci mají zkušenosti s firmou nebo řemeslníkem o svátcích. Pokud se vám podaří instalatéra kontaktovat, doporučujeme předem zjistit, jaké příplatky se účtují za práci mimo standardní provozní dobu. Vyhnete se tak nepříjemnému překvapení. Další věc je, zda lze službu hradit z pojištění domácnosti.

Jaké služby poskytuje MistrHouse 

MistrHouse nabízí širokou škálu služeb pro domácnosti a instalatérské služby patří mezi nejžádanější. Provádí vše od instalace pračky přes odstranění ucpání kanalizace až po opravy vodovodů a odpadů. 

Pro objednání služby můžete využít kontaktní formulář nebo v případě naléhavosti rovnou zavolejte. 

Pokud se vám o svátcích potíže s vodoinstalací nevyhnuly, spolehněte se na MistrHouse. Společnost poskytuje služby o všech svátcích i víkendech a vždy pro vás najde řešení, které neudělá díru do rozpočtu.