Piquého matku straší odpudivá čarodějnice. Shakira sáhla ke svérázné pomstě

Piquého matku straší odpudivá čarodějnice. Shakira sáhla ke svérázné pomstě; Zdroj foto: Reuters

„Pro blaho našich dětí, které jsou naší nejvyšší prioritou, prosíme, abyste respektovali naše soukromí. Děkujeme za pochopení.“

Tímto prohlášením potvrdil hvězdný pár loni v létě rozpad jedenáctiletého vztahu a vypadalo to, že se odehraje relativně v klidu.

To už ale v posledních dnech neplatí. Naopak, útočí se drsně a poněkud nezvyklými zbraněmi.

Může za to skutečnost, že se Piqué začal na veřejnosti objevovat s 22letou přítelkyní Clarou Chiou Martiovou. A navíc ji s otevřenou náručí přijala do rodiny i fotbalistova matka Montserrat Bernabéuová.

45letá kolumbijská zpěvačka reagovala po svém. Na balkon bytu, který se nachází přesně naproti oknům domu Bernabéuové, umístila figurínu odpudivé čarodějnice, na kterou se teď Piquého matka musí dívat.

„Před pár týdny jsem dostal informaci, že se Gerardova matka bojí údajného rituálu, který se týkal jí a souvisel s černou magií,“ uvedl španělský novinář Marc Leirado Millán, jenž pracuje i pro respektovanou agenturu EFE či deník Mundo Deportivo.

Shakira, jež prodala přes 80 milionů desek a je jednou z nejúspěšnějších zpěvaček všech dob, však šla ještě dál. V bytě uspořádala party, na níž pouštěla svou novou píseň nazvanou Out of Your League (Mimo tvoji ligu). A hlasitost pořádně vytočila nahoru, navíc otevřela okna, aby slova songu byla slyšet i v protějším domě.

V písni totiž mimo jiné zpívá: „Tolik jsi mluvil o tom, jaký jsi šampion, a když jsem tě potřebovala, dal jsi mi ze sebe tu nejhorší verzi a nechal jsi mi tchyni za sousedku.“

Účty si ovšem vyřídila i se samotným o deset let mladším Piquém. „Stojím za dvě dvaadvacítky,“ naráží na věk svůj a nové přítelkyně. „Vyměnil jsi Ferrari za Twingo, vyměnil jsi rolexky za casio,“ pokračuje v porovnávání luxusního zboží se „všedními“ výrobky.

Poté co se nová píseň objevila na sociálních sítích, strhla počítadla. Videoklip ke skladbě za 24 hodin nasbíral více než 63 milionů zhlédnutí, což z něj na tomto serveru činí nejsledovanější latinskoamerickou píseň za jediný den. Rekordně rychle nasbírala také 100 milionů přehrání.

Piquého to ale zase tolik trápit nemusí a zareagoval s nadhledem. Do práce totiž přijel zmiňovaným vozítkem Renault Twingo a jeho společnost hodlá uzavřít sponzorskou smlouvu s výrobcem hodinek Casio…

Piqué přijíždí do sídla své firmy v Twingu:

Fotbalistova společnost Kosmos sice přišla k radosti tenisových fanoušků o pořádání Davis Cupu, za jehož kritizovanou změnou formátu stála, ale jen za sjednání španělského fotbalového Superpoháru do Saúdské Arábie vyinkasovala čtyři miliony eur. Vítěz turnaje, jehož finále o víkendu ovládla Piquého Barcelona, přitom dostal jen 2,8 milionu eur.

Piqué se seznámil se Shakirou díky její písni Waka Waka, jež se stala hymnou MS 2010, kde fotbalista se Španělskem získal zlato. Mají spolu dva syny, devítiletého Milana a sedmiletého Sashu. Piqué ukončil aktivní kariéru loni v listopadu.


Pokračovat ve čtení