Kuriózní šipky. Světová jednička si vzala proti bučení sluchátka, teď zvažuje bojkot

Kuriózní šipky. Světová jednička si vzala proti bučení sluchátka, teď zvažuje bojkot; Zdroj foto: Twitterový účet PDC

„Je frustrující chystat se celý rok na tento turnaj, a dopadne to takhle. Jsem deprimovaný, že mě nenechali hrát, ale všem zbylým hráčům na turnaji přeju hodně štěstí. Já si nejsem jistý, jestli se na MS vrátím,“ napsal Gerwyn Price po vypadnutí na svůj Instagram.

Gabrielu Clemensovi podlehl ve čtvrtfinále překvapivě hladce, 1:5 na sety. O přestávce za stavu 1:3 sáhl k bezprecedentnímu kroku a objevil se na pódiu s velkými sluchátky. Nešlo o nic proti pravidlům, rozhodčí mu umožnil v zápase takto pokračovat.

‚>“Jen jsem se soustředil na svou hru,“ odrážel po zápase dotazy reportérů Sky Sports na neobvyklý tah. I podle pozdějšího vyjádření na sociální síti je však zřejmé, že Price neunesl nepřízeň diváků v hale.

‚>Ale kvůli občasnému neurvalému chování u terče a bouřlivým oslavám, které se leckdy jeví jako neuctivé vůči soupeři, si Price za poslední roky získal také spoustu odpůrců.

‚>“Ukazuje to určitou zranitelnost. Ale chápu, proč to udělal, chtěl ukázat propracovanou show,“ komentoval Priceovo nasazení sluchátek Wayne Mardle, trojnásobný finalista MS a nyní televizní expert.

‚>Diskutující na sociálních sítích se rozdělili na dva tábory. Jedni stojí za Pricem a volají po krocích, které by vymýtily bučení v hale. Druzí tvrdí, že Velšan má, co si zasloužil, a popichují ho kolážemi, na nichž se objevuje se sluchátky třeba jako DJ nebo dělník se sbíječkou.

‚>Ve čtvrtfinále už Priceova jízda šampionátem další kuriozitou skončila.

Dostal Českého lva: Že jsme nepřizpůsobiví? Málokdo chce vidět úspěšné Romy