Bojovník UFC je podezřelý, že v hotelovém pokoji umlátil svou přítelkyni

Bojovník UFC je podezřelý, že v hotelovém pokoji umlátil svou přítelkyni; Zdroj foto: Profimedia

Podle zámořských médií Baroni umlátil svou přítelkyni poté, co se dostali do konfliktu kvůli nevěře. Mexický deník Tribuna de la Bahía informoval, že partnerka fighterovi přiznala, že ho podvádí.

Podle listu Baroni policistům při vyšetřování uvedl, že ji odhodil do sprchy, kde uklouzla a udeřila se do hlavy. O několik minut později zemřela na posteli, kam ji bojovník přenesl.

Policisté našli nahou ženu na posteli bez známek života a se stopami bití na těle poté, co je před hotelem oslovil Baroni s tím, že přítelkyně nereaguje na podněty.

Muži zákona ho vzápětí zatkli kvůli podezření ze zabití, může ale čelit i obvinění z vraždy. Šestačtyřicetiletý rodák z newyorského Long Islandu, jenž byl podle některých informací v době ženiny smrti pod vlivem drog a alkoholu, zůstává ve vazbě ve Valle de Banderas.

Baroni, syn prominentního newyorského právníka, debutoval v UFC v roce 2001 výhrou. Celkem si připsal v prestižní organizaci deset zápasů, bilanci měl ale zápornou 3:7. Představil se i v organizacích Pride a ONE FC, poslední zápas neúspěšně vybojoval v roce 2019 v Šanghaji v rámci série Rebel.


Pokračovat ve čtení